záruka kvality

všechny produkty na prodej jsou originální a certifikované. Zaručujeme, že všechny produkty zakoupené přímo od výrobců nebo autorizovaných zástupců.

 

některé produkty mají omezenou záruku. Pokud by tato položka během záruční doby selhala, odborníci na okruhy opraví poškození nebo vymění jednotku, je-li to možné. tato záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. škody způsobené nesprávným použitím, fyzickým traumatem nebo nadměrným opotřebením nad normální a přiměřenou kapacitu konstrukce a účelu jednotky - jako je stálé používání v prostředí výrobní / montážní linky - nebudou pokryty. spotřební předměty, jako jsou topné články, tipy, sondy a kabely nebo jakákoli jiná položka, která se v důsledku běžného používání „spotřebuje“, jsou ze záruční politiky vyloučeny.

 

pro získání záručního servisu musí být jednotka vrácena na digi-chip. uživatel odpovídá za náklady na dopravu opraveného / vyměněného produktu. všechna vrácení musí zahrnovat kopii původního dokladu o nákupu a vyplněný formulář rma. vezměte na vědomí pokyny týkající se bezpečného zabalení produktu, který chcete vrátit.