firemní služby

firemní služby

singapore uv chip tech pte.ltd. se specializuje na plnění závazků zákazníka, omezený počet distributorů je navržen tak, aby nám lépe porozuměl dodavateli a jeho produktům, namísto toho, aby jeho počet rozšiřoval.

naše obchodní oddělení úzce spolupracuje s technickým oddělením na podpoře jakéhokoli kreativního designu a pomůže vám dostat produkty vaší společnosti na trh včas, slibovat celou škálu služeb od nákupu po hotovou výrobu a produkty nejvyšší kvality.

včasná reakce

náš tým bude rychle reagovat na požadavky zákazníků, pomůže hledat zlevněné díly a nabídnout konkurenceschopnou cenu. Víme, že čekání je frustrující věc, a proto jsme tady, 24 hodin online služba vyřeší tento problém pro zákazníka po celém světě, pokud máte jakékoli žádosti, neváhejte nás kontaktovat.

zajištění kvality

náš program kontroly kvality zabraňuje falešným výrobkům a zároveň zajišťuje spolehlivost a výkon.

není-li na faktuře nebo jiné dohodě na obou stranách písemně uvedeno, je kupujícímu poskytnuta 12měsíční záruční doba na produkt, aby se zajistilo, že produkt bude fungovat tak, jak je popsáno v datovém listu výrobce od data výroby. záruční obsah nabízí náhradu nebo vrácení celého počtu plateb v hodnotě smluvního produktu. s výhradou následujících podmínek:

tato záruka se nevztahuje na nedbalost nebo zneužití kupujícího (včetně nesprávného použití ve spojení s manipulací, skladováním, přepravou nebo instalací elektronických součástek) ani na jakékoli selhání elektronických součástek, které výrobce nedoporučuje.